V našem moderním wellness centru zrelaxujete a načerpáte novou energii.

V saunovém světě (sauna centru) Vám nabízíme

  • Finskou sauna - se dřevem obloženými stěnami, která dodá saunování tu správnou atmosféru. Během prohřívání organismu dochází k výraznému uvolnění napjatých a ztuhlých svalů, prokrvení tkání a jejich regeneraci. Vysoká teplota působí relaxačně a napomáhá odplavit stres a starosti
  • Parní sauna - Příjemné teplo, vlhký vzduch a jemná pára, všude kam se podíváte, dokážou vaše smysly okamžitě uklidnit a uvolnit jakékoli napětí. Parní sauna je také vynikajícím léčitelem pokožky. Vzhledem k vysoké vlhkosti hydratuje pokožku a otevírá póry, díky čemuž se pokožka dokáže efektivně zbavit škodlivých látek.
  • Infrasauna - Pokud nemáte rádi příliš horký a těžko dýchatelný vzduch pak je pro Vás pravou alternativou naše infrasauna. Podstatou infrakabiny, je infračervené záření, které prohřívá organismus nejen na povrchu, ale oproti klasické sauně proniká také do hlubších tkání a svalů. Na rozdíl od běžné sauny je zde o něco chladněji, přibližně 30-60°C. Proto je infrasauna vhodnější pro všechny, kterým se v horkém a vlhkém vzduchu klasické sauny těžko dýchá, nebo trpí kardiovaskulární poruchou či astmatem.

Ochlazování patří během procedury saunování k nejdůležitějším momentům – prudké změny teplot totiž posilují naši imunitu.

K ochlazení u nás najdete sprchy a výjimečný zážitek Vám poskytne terasa s ochlazovací kádí pod širým nebem

Mezi pobyty v saunách je vhodné si na chvíli odpočinout a dát tělu prostor na regeneraci. Pro Vaši relaxaci máme připravenu odpočívárnu s lehátky.

 

Součástí wellness je whirlpool s příjemným výhledem na areál koupaliště a okolní přírodu. Vířící voda s vysokou teplotou působí nejen relaxačně, ale má i uvolňující efekt. Tady si odpočinete a zbavíte se stresu a starostí.