Vítejte

Přijďte si odpočinout a zrelaxovat

 

OD 27.5 UZAVŘENO

Wellness - Informace

 

V našem moderním wellness centru zrelaxujete a načerpáte novou energii. V saunovém světě Vám nabízíme:

Finskou sauna - dřevem obložené stěny dodávají saunování tu správnou atmosféru. Během prohřívání organismu dochází k výraznému uvolnění napjatých a ztuhlých svalů, prokrvení tkání a jejich regeneraci. Vysoká teplota působí relaxačně a napomáhá odplavit stres a starosti.

Parní sauna - příjemné teplo, vlhký vzduch a jemná pára, všude kam se podíváte, dokážou vaše smysly okamžitě uklidnit a uvolnit jakékoli napětí. Parní sauna je také vynikajícím léčitelem pokožky. Vzhledem k vysoké vlhkosti hydratuje pokožku a otevírá póry, díky čemuž se pokožka dokáže efektivně zbavit škodlivých látek.

Infrasauna - pokud nemáte rádi příliš horký a těžko dýchatelný vzduch pak je pro Vás pravou alternativou naše infrasauna. Podstatou infrakabiny, je infračervené záření, které prohřívá organismus nejen na povrchu, ale oproti klasické sauně proniká také do hlubších tkání a svalů. Na rozdíl od běžné sauny je zde o něco chladněji, přibližně 30-60°C. Proto je infrasauna vhodnější pro všechny, kterým se v horkém a vlhkém vzduchu klasické sauny těžko dýchá, nebo trpí kardiovaskulární poruchou či astmatem.

Ochlazování patří během procedury saunování k nejdůležitějším momentům – prudké změny teplot totiž posilují naši imunitu. K ochlazení u nás najdete sprchy a výjimečný zážitek Vám poskytne terasa s ochlazovací kádí pod širým nebem

Mezi pobyty v saunách je vhodné si na chvíli odpočinout a dát tělu prostor na regeneraci. Pro Vaši relaxaci máme připravenu odpočívárnu s lehátky.

Součástí wellness je whirlpool s příjemným výhledem na areál koupaliště a okolní přírodu. Vířící voda s vysokou teplotou působí nejen relaxačně, ale má i uvolňující efekt. Tady si odpočinete a zbavíte se stresu a starostí.

 

Dále vám také můžeme nabídnout fyzioterapie prováděné slečnou Barborou Škařupovou.

Fyzioterapie - klikněte pro více informací

Ceník


 
 
 
 
 
Ručník při vstupu Zdarma.
 
 
Otevírací doba:

Pondělí - 16:00 - 21:00 - SMÍŠENÝ vstup
Úterý - 16:00 - 21:00 - pouze ŽENY
Středa - 16:00 - 21:00 - pouze MUŽI
Čtvrtek - 16:00 - 21:00 - SMÍŠENÝ vstup
Pátek - 16:00 - 21:00 - SMÍŠENÝ vstup
So - Ne 14:00 - 21:00 - SMÍŠENÝ vstup

 
Nevhodné pro děti do 12 let, děti od 12 do 15 let vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. V prostoru wellness jsou návštěvníci oděni do wellness prostěradel či ručníků. Nošení plavek v prostoru wellness není povoleno, s výjimkou vířivé vany.
 
Privátní wellness po telefonické domluvě na tel.: 602 415 654.

200 Kč

1 hod. Dospělý

  • Cena včetně ručníku/prostěradla
300 Kč

2 hod. Dospělý

  • Cena včetně ručníku/prostěradla

Partneři


Město Zubří
Zubřan.cz
EU
Edenred
MultiSport
Vinotéka BP
TKR Jašek | Valachnet
Kooperativa
VAE Therm
Commodum
Husqvarna Zubří
PEIP LIGHTING
KSK - system
Centroprojekt group
Donite s.r.o.
Penzion Na Fojství
IMPRE CZ
Michal Hasalík
MCB
PREMIUM ZLINEON